Güvenilir Hizmet İçin Buradayız!  Telefon : +90 224 443 66 60
e-care
  • STILL ARSER

    '' Dünya genelinde iç lojistik için isteğe uyarlanmış çözümler sunar. ''
  • STILL,

    Akıllı malzeme elleçleme ekipmanları,
    yazılımları ve hizmetleri yönetimi uygular.
  • STILL

Trio Forklift Servis

Trio Forklift tarafından sağlanan özel, kişiye özgü ve esnek servis hizmetleri tümüyle ihtiyaçlarınıza odaklıdır; bu da size en iyi şekilde hizmet etmek demektir.

Trio Forklift Servis, günde 24 saat hizmet vermektedir. Aracınızla ilgili bir sorun yaşamanız durumunda tam donanımlı servis araçları ve son derece hızlı geri dönüş süreleri ile hizmet vermektedirler. Gece gündüz, günde 24 saat. Hizmetlerimiz sayesinde, daha fazla emniyet ve güven hissi de elde etmiş olursunuz.

Trio Forklift kalite yönetimi, sadece en iyi teknisyenleri yetiştirmemizi ve elimizde tutmamızı değil, aynı zamanda ekibimizi genişletebilmemizi de sağlar. Servis teknisyenlerimizin hepsi tek tip STILL - ARSER standartlarına uygun olarak çalışır ve sürekli en iyi eğitimi alırlar. Eğitim atölyeleri her müşterinin teknisyeninin her zaman en yüksek kaliteyi sunduğundan emin olabilmesi için her yıl kapsamlı bir eğitmen eğitimi sistemi kullanılarak tekrarlanır.

Tam Servis

Size Tam Servis sözleşmeleri sunuyoruz ve yine özellikle avantajlı koşullarla. STILL, onarım riski sorumluluğunu üstlenir ve filonuzun her zaman kullanılabilir durumda olmasını garanti eder. Siz sadece tüm hizmetler, yedek parçalar, bakım, kaza koruması vb’yi kapsayan sabit bir ücret ödersiniz.

Bu, sadece sabit maliyet planlamanızın yapılacağı anlamına gelmez aynı zamanda tüm onarım ve bakım işlemlerinin orijinal STILL yedek parçaları kullanılarak yapılacağını bilmenin verdiği huzuru yaşarsınız.

Bakım

İster şasi, ister tahrik ünitesi veya asansör olsun sorunsuz çalışma ve işyerinde emniyet için bir forkliftin her mekanik ve elektrikli bileşeni kusursuz çalışmalıdır.

İstifleme aracını sürekli muayene ederek masraflı onarımlar önemli ölçüde azaltılabilir. Faydalar açıkça ortadadır: İstifleme aracınız her zaman çalışmaya hazırdır ve hatta onarımlar, üretim sürecinize uygun olarak önceden planlanabilir.

En iyisi, Trio Forklift ile bir Bakım Sözleşmesi imzalayın; Trio Forklift size özellikle makul koşullar sunmakla kalmayacak aynı zamanda bakımın tüm bakım kontrolünü de üstlenecek.

Onarım

STILL, arıza bulma sırasında test işlemini önemli ölçüde azaltan ( ve gereken tanısal teknolojiyi de içeren) özel bir tanılama sistemi geliştirmiştir. Bu yenilikçi sistemin esas dayanağı, servis mühendislerimizin köklü deneyimi ve fabrika servis departmanından teknisyene doğru hemen gerçekleşen direkt bilgi akışıdır ve öyle kalacaktır, çünkü faydalanabileceğiniz meşhur STILL teknik uzmanlık bilgisinin bulunduğu yer tam da burasıdır.

Deneyim vazgeçilmezdir.Deneyimli servis mühendisleri, istifleme makinelerimizin her alt tertibatı için mantıklı onarım prosedürleri üzerinde çalışmaktadırlar. Motorlardan asansörlere ve elektronik bileşenlere kadar. Bu toplu deneyim, test ve emniyet yönetmeliklerini de içeren özel STILL atölye kılavuzlarına kadar girmiştir.